Uudised

Plaat Detail OÜ ©

Suur-Paala 5, 13619
Tallinn, Eesti

372 6 007 666 372 52 96 818 vivix@plaatdetail.ee

Uudised

1 September 2014

Kevadel 2014 uuenenud VIVIX fassaadiplaatide dekooridest leidis ka Plaat Detaili kontor endale uue sobiva kuue.

25 uuest spetsiaalselt fassaadide jaoks tehtud dekoorist langes valik Bronze Materia kasuks.

Projekt valmis koostöös Apex Aritektuuribürooga (Ove Oot).

Paigalduse eest kandis hoolt Oma Fassaad OÜ.

11 June 2014

Kingitus pisikestele patsientidele

Plaat Detail valmistas sponsorluse korras 33 ainulaadset raamatukaruselli Formica laminaadist. Raamatukarussellid on mõeldud liikuvateks raamatukogudeks kingitusena Eesti haiglate lasteosakondadele. Projekti käivitasid Eesti Lastekirjanduse Keskus ja Heategevusfond Aitan Lapsi. Karuselli metallosad ja rattad valmistas Plaat Detaili koostööpartner metallifirma ASSI.

„Lähtusime raamatukarussellide tootmisel haiglates kehtivatest nõuetest ja lastesõbralikkusest, ainulaadse ümmarguse ja rõõmsa disaini töötas välja EKA üliõpilane Kätlin Pesur, mida täiustasime üheskoos edasi. Pidasime silmas kasutusmugavust palatites ja liftides, kõrgeid ohutusnõudeid ja mahutavust,“ ütles raamatukarussellid valmistanud osaühingu Plaat Detail juhatuse liige Jaen Uussalu.

Formica kõrgsurvelaminaat on haigla mööbli tootmiseks väga sobilik, tänu oma kõrgele kulumiskindlusele, on kergesti puhastav, kemikaalikindel ja antibakteriaalne. Formica laminaadil on ka haiglates kasutamiseks vastavad sertifikaadid.

Tallinna Lastehaiglas anti 10 karusselli pidulikult üle 15.04.2014 koos Aitan Lapsi fondi patrooni presidendiproua Evelin Ilvesega. Maikuu jooksul jõuavad ülejäänud 23 karusselli ka kõikidesse teistesse Eesti haiglate lasteosakondadesse.

11 June 2014

VIVIX fassaadiplaadil uued dekoorid

2014 aasta kevadel lisandus VIVIX fassaadiplaatide valikusse uusi, huvitavaid ning kaasaegseid dekoore.

Uues sortimendis leidub nii puidu-, kivi-, kui ka metalliimitatsioone.

Formica kontsern koostöös Plaat Detailiga oli Mööblitootjale Liidu IV konverentsi peasponsor 3

11 June 2014

Formica kontsern koostöös Plaat Detailiga oli Mööblitootjale Liidu IV konverentsi peasponsor

Formica kontsern koostöös Plaat Detailiga oli Mööblitootjale Liidu IV konverentsi peasponsor. Konverentsil osales 167 osavõtjad,

17.oktoobril 2013.a. toimus Kumus Eesti Mööblitootjate IV konverents, mis andis ülevaate Eesti ja maailma mööblitööstuse trendidest. Konverents käsitles tootmist, müüki ja eksporti ning rääkis mööblitööstuse tulevikust Eestis, Euroopas ja Aasias.

Konverentsi avas majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts. Tervituskõnega esines Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimees Toomas Luman. Päeva modereeris Raivo Vare.

Peaettekande tegid IKEA Rootsi tootmisvaldkonna juht Per Berggren ja sisseostujuht Tord Skoog, kes rääkisid ettevõtte tootmisfilosoofiast ja ja ärimudelitest.

 • Fassaadiplaat VIVIX Bronze Materia 6,0mm

  Plaat Detaili kontoril uus fassaad!

  1 September 2014

  Kevadel 2014 uuenenud VIVIX fassaadiplaatide dekooridest leidis ka Plaat Detaili kontor endale uue sobiva kuue. 25 uuest spetsiaalselt fassaadide jaoks tehtud dekoorist langes valik Bronze Materia kasuks. Projekt valmis koostöös…

  Loe edasi...
 • newspic2

  Kingitus pisikestele patsientidele

  11 June 2014

  Kingitus pisikestele patsientidele Plaat Detail valmistas sponsorluse korras 33 ainulaadset raamatukaruselli Formica laminaadist. Raamatukarussellid on mõeldud liikuvateks raamatukogudeks kingitusena Eesti haiglate lasteosakondadele. Projekti käivitasid Eesti Lastekirjanduse Keskus ja Heategevusfond Aitan…

  Loe edasi...
 • 55

  VIVIX fassaadiplaadil uued dekoorid

  11 June 2014

  VIVIX fassaadiplaadil uued dekoorid 2014 aasta kevadel lisandus VIVIX fassaadiplaatide valikusse uusi, huvitavaid ning kaasaegseid dekoore. Uues sortimendis leidub nii puidu-, kivi-, kui ka metalliimitatsioone.

  Loe edasi...
 • MBTK_1

  Formica kontsern koostöös Plaat Detailiga oli Mööblitootjale Liidu IV konverentsi peasponsor

  11 June 2014

  Formica kontsern koostöös Plaat Detailiga oli Mööblitootjale Liidu IV konverentsi peasponsor Formica kontsern koostöös Plaat Detailiga oli Mööblitootjale Liidu IV konverentsi peasponsor. Konverentsil osales 167 osavõtjad, 17.oktoobril 2013.a. toimus Kumus…

  Loe edasi...
Plaat Detail OÜ ©

Suur-Paala 5, 13619
Tallinn, Eesti

372 6 007 666 372 52 96 818 vivix@plaatdetail.ee